Prvi pregled: postavljanje dijagnoze i plan terapije

Pacijenti najčešće dolaze u Polikliniku ARENA zbog smetnji i bolova u usnoj šupljini i tad je postavljanje dijagnoze relativno jednostavno jer i sam pacijent osjeća gdje je problem. Međutim, mnogo je složenije napraviti dijagnozu i plan terapije ukoliko nema očitih simptoma. S obzirom da se veliki broj ljudi ima strah od zubara, možda bi bilo […]

Štetan utjecaj gaziranih napitaka na zube

Gazirana zaslađena pića omiljeni su napitak mnogih. Iako je većina svjesna kako nisu najbolji i najzdraviji izbor, svejedno posežu za čašom takvog osvježavajućeg napitka. Od povremenog konzumiranja gaziranih sokova ne mogu se pojaviti ozbiljni problemi sa zubima, ali evo nekoliko činjenica koje biste trebali znati prije nego što posegnete za čašom takvog napitka.

Što kada pulsira zub?

Bolnica, ordinacija, operacijska sala, zubar. Svi navedeni pojmovi imaju zajedničku notu, a to nije samo lokacijska povezanost između njih.

Interdentalne četkice

Oralna higijena izrazito je važna za zdravlje usne šupljine, zubi, zubnog mesa i parodonta.

Upute nakon stomatološkog zahvata

Bolovi su i dalje najčešći razlog dolaska pacijenata u stomatološku ordinaciju, a zadaća stomatologa je postaviti pravilnu dijagnozu i otkriti koji je uzrok boli.

x

Choose a style: