Prikaz zadnjih članaka

Štetan utjecaj gaziranih napitaka na zube

Gazirana zaslađena pića omiljeni su napitak mnogih. Iako je većina svjesna kako nisu najbolji i najzdraviji izbor, svejedno posežu za čašom takvog osvježavajućeg napitka. Od povremenog konzumiranja gaziranih sokova ne mogu se pojaviti ozbiljni problemi sa zubima, ali evo nekoliko činjenica koje biste trebali znati prije nego što posegnete za čašom takvog napitka.

HUMBLE BRUSH sredstva za oralnu higijenu

Zdrav i lijep osmijeh svakako znači odsustvo bolesti u ustima, međutim, vrlo često zanemarujemo da on osobu ispunjava i osjećajem sigurnosti i rješava nelagode u obavljanju svakodnevnih aktivnosti što je bitna komponenta zdravlja.

Novi osmijeh za novi početak

Nezadovoljna izgledom svojih zuba, gospođa Marija dolazi u Polikliniku ARENA i traži rješenje. Odlučila se za veliku promjenu, kako u izgledu tako i u navikama.

Što kada pulsira zub?

Bolnica, ordinacija, operacijska sala, zubar. Svi navedeni pojmovi imaju zajedničku notu, a to nije samo lokacijska povezanost između njih.

© 2015, ARENA Poliklinika. All rights reserved.

Choose a style: